Ana Sayfa | Hizmetler | Acil Lastikçi İstanbul

Acil Lastikçi İstanbul

Acil İşaretiTüm büyük markalara ve bütçeye uygun acil hizmet sağlıyor; lastiklere yüksek kalitede, düşük fiyat ve hızlı uygun servis hizmeti sunuyoruz. Lastiği neredeyseniz orada değiştiriyor ve lastik açıldıktan sonra dengeleme yapıyoruz.

Herhangi bir lastik servisi için ön rezervasyon yaptırmıyoruz, sadece acil durum mobil lastik takma ve servislerini sağlıyoruz, böylece nerede olursanız olun sorununuzu çözebilir ve yolunuza devam edebiliyorsunuz. Sırdaş oto, müşterilerimize gönül rahatlığı sağlamak için yüksek kaliteli servis ve bakım prosedürleri yürütmektedir. Eğer güvenebileceğiniz insanlardan en iyi kalitede araba servisi arıyorsanız, o zaman doğru yere geldiniz.

Lastik Lastikçi Servisi

Lastik tamiri veya değişimi gerekiyorsa ancak aracınızı lastik mağazasına götürmek için zamanınız yoksa ve daha fazla bakmanıza gerek kalmazsa, günün 24 saati mobil lastik temin ediyoruz. Hasar görmüş lastiğinizi tamir etmek veya değiştirmek için bulunduğunuz yere geliyoruz. İhtiyacınız ne olursa olsun, size yeni lastikler, ikinci el lastikler, marka veya ekonomik lastikler sağlayabiliriz.

~ Lastiği yerinde değiştireceğiz ve lastik açıldıktan sonra dengeleme yapıyoruz.
~ Noktalı lastik tamirlerini sağlıyoruz, böylece lastiğinizi gereksiz yere değiştirmekten endişe duymanıza gerek kalmaz.
~ Yedek lastiğiniz varsa ve nasıl değiştireceğinizi bilmiyorsanız, bulunduğunuz yere gelip sizin için değişim sağlıyoruz.

Talebiniz üzere bölge yoğunluğumuza göre sizlere işte, evinizde veya hareket halindeyken ulaşım sağlayıp gerekli hizmeti sunuyoruz.

Galeri


* Acil lastikçi fiyatı almak için lütfen  0212 481 91 00 numaralı telefonu arayın ya da iletişim formu üzerinden bilgilerinizi bırakın. Sırdaş Jant – Lastik temsilcilerimiz size özel fiyatlandırma yapmak için iletişime geçecek.

 

Aradığınız cevabı bulamadınız mı?

Aşağıda ki formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz..