Ana Sayfa | Hizmetler | Jant Boyama

Jant Boyama

Jant Boyama Yapan BoyacıZaman içerisinde yıpranan ve onarımı gereken jantlarınızın boyama işlemini benzersiz renk kombinasyonları ve seçeneklerimiz ile jantınızın mevcut rengine uyumlu olarak hazırlıyoruz.

İşlemden geçen jantların yüzey temizliğinin sağlanması, boya kalıcılığının artırılması ve boya öncesi hazırlığı için tüm jantlar için banyo uygulaması yapılır. Banyodan çıkan jantlar, boya işlemine göre toz veya ıslak boya hattından geçirilerek son halini alır. Birçok çeşitli farklı boyama ve kaplama seçeneğine göre üretimini yaptığımız servisimizde, en iyi kaliteyi sağlamak için özel havalandırmalı boya odaları kullanılmaktadır.

Sırdaş Jant: boyama, onarım tekniklerindeki 15 yıllık uzmanlığı
ile jant hasarlarına çözüm olmaya devam etmektedir.

Tamir hizmetini tecrübeli teknisyen ve uzmanları ile aracınızın marka ve modeli ne olursa olsun profesyonel boyama hizmeti sunar.

~ İlk olarak dengeli bir şekilde jantın üzerindeki pürüzler cilalanır.
~ Cila sonrası yaralı bölgelere tek kat ince bir astar atılır.
~ Üçüncü aşamada sulu bir şekilde zımpara işlemi yapılır, bu aşamada tozu ve suyunu alıyoruz. Temizleme tineriyle silip mumlu bezle ter tarafını temizliyoruz.

Bu esnada elimizin janta değmemesine önem verilir, eldeki yağların jantın yüzeyinde iz yapmamasına dikkat ediyoruz yoksa boya tutmaz. Boya işlemini yaparken jantların kalın boya kaldıramaması sebebiyle ince 2 kat boya atılır. İstenilen renk yapılabilir burada önemli olan detay içerisindeki metallerin biraz ince olması lazımdır. Boyama işlemini yaparken tozlama yöntemi ile dengeli ve eşit bir şekilde kaplama alanlarını da unutulmadan ilk kat atılır. Kuruduktan sonra 2. Kat ile üzerinden geçilir.

~ Son olarak boya kuruduktan sonra vernik aşamasına geçilir. Bu işlem yapılırken UHS kullanılır. Bu işlem ile boyadan ve vernik aşamasından sonra gerilimi daha fazla ve daha düzgün bir yüzey elde edip hizmetinize sunuyoruz.

Galeri


* Jant boyama fiyatı almak için lütfen  0536 789 17 54 numaralı telefonu arayın ya da iletişim formu üzerinden bilgilerinizi bırakın. Sırdaş Jant Boyama temsilcilerimiz size özel fiyatlandırma yapmak için iletişim sağlayacaklar.

Jant Boyama Sıkça Sorulan Sorular

Evet kumlama yapıyoruz. Yüzeysel çizikleri makinelerle alıştırıyoruz. Çizikler aşırı derecede derinse, argon kaynağı ile dolgu yapıp, daha sonra tesviyeye devam ediliyor.

Özel filtreli astar kullanıyoruz. Filtreli astarın özelliği jantın üzerine atılan boyanın iki kat içine çekmesi ve iki kat da yüzeysel kalması jant boyasının bir birine kilitlemesini sağlamaktadır.

Dört kat vernik atıyoruz. İlk atılan iki kat vernik filtrelerin içine girerek önce filtreli astarı doldurarak kilitlenmesini sağlıyor. Daha sonraki iki kat vernikte yüzeysel parlamasını ve canlı durmasını sağlıyor.

Kesinlikle macun kullanmıyoruz.

Tabii ki iç dış komple boyanmaktadır. Sıfır ayarına geliyor.

Evet. Tüm jant boyama işlemleri için 1 yıl garanti veriyoruz.

Kullandığımız tüm malzemeler 1. sınıf orjinal malzemelerdir.

Aradığınız cevabı bulamadınız mı?

Aşağıda ki formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz..