Ana Sayfa | Hizmetler | Lastik Değişimi

Lastik Değişimi

Yeni LastiklerLastik teknisyenlerimiz aracınızın güvenliğini sağladıktan sonra tüm ekipmanlarımızla beraber 15 ila 30 dakika sürede lastik değişiminizi sağlıyor ve lastik açıldıktan sonra dengeleme yapıyoruz.

Düz Bir Lastik Düzeltmesi Ne Kadar Sürer ?

Lastiğinizi bir profesyonele götürmenin yanı sıra, yukarıdaki prosedürün bir lastiği değiştirmek için 15 ila 30 dakikadan fazla sürmemesi gerekir. Sadece herhangi bir basamağı atlamadığınızdan emin olun. Bu durumla başınıza gelmeye hazır olduğunuzdan emin olmak için garajınızda ki veya garajınızda ki lastiği değiştirmek yararlı bir uygulamadır.

Lastiklerin Değiştirilmesine Ait Daha Fazla İpuçları

Patlak bir lastiğin nasıl tamir edileceğini bilmek harikadır, ancak düzenli lastik bakımı daha da önemlidir. Bu kılavuzu düzenli olarak incelemenin yanı sıra, aşağıdakileri de yapmayı unutmayın:

~ Lastiklerinizin uygun şekilde şişirilmiş kalmasını sağlayın.
~ Lastiklerinizi üreticinin kurallarına göre döndürün.
~ Sırt aşınması için monitör.

Bu önlemlerin tümü lastiklerinizin ömrünü uzatacak ve düzlük olasılığını azaltacaktır. Patlak lastikleri tamamen önlemenin bir yolu olmasa da, doğru özen gösterilmesi performansı artırabilir ve lastiklerinizin mümkün olduğunca uzun süre dayanmasını sağlayabilir.

Galeri


* Lastik ve lastik jant değişim fiyatları almak için lütfen  0536 789 17 54 nolu telefonu arayın ya da iletişim formu üzerinden bilgilerinizi bırakın. Sırdaş Jant Lastik temsilcilerimiz size özel lastik ve lastik jant fiyatlandırması yapmak için iletişime geçecekler.

Aradığınız cevabı bulamadınız mı?

Aşağıda ki formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz..