Ana Sayfa | Kurumsal

Sırdaş Jant – Lastik

Dinamik ve büyüyen bir şirketiz

Sırdaş Oto; aşınmış, yıpranmış ve hasar görmüş jantlara tam bir yenileme yaparak müşterilerin arabalarının görünüşünü değiştirmesini sağlar. Jantların yeni gibi görünmesi için hazırlanabilir veya bireysel bir görünüm verilebilir. Otomobilini kişiselleştirmek isteyen sürücü için, istedikleri bireysel görünümü elde etmelerine yardımcı olacak çok çeşitli yüzeyler ve renkler vardır.

Profesyonel ve güler yüzlü teknisyenlerimiz, jant tasarımınıza ve içinde bulunduğunuz duruma göre en iyi seçenekler konusunda size tavsiyede bulunacaktır Arabalar sürücüleri hakkında açıklamada bulunur ve jantlar görsel bir etki yaratmada büyük rol oynar.

Alaşımlı tadilat, araç bakım pazarında çok dinamik bir segmenttir, çünkü araç sahipleri araçlarının görünümünü daha da iyileştirmek için yollar aramaktadır. Jantlar sadece sürtünme, korozyon ve kazalardan dolayı düzenli olarak zarar görmez. Aynı zamanda kısa süre sonra jantlar yıpranmış görünmeye ve parlaklıklarını yitirmeye başlar.

Otomobil endüstrisindeki eğilim, çok düşük profilli lastikleri taşıyan ve otomobiller büyüyerek gittikçe daha geniş olan tekerlek izlerine sahip olan daha büyük alaşım jantlarla satılan otomobillerdir. Bu faktörler, tekerlekleri yolun kenarına park ederken kerter tehdidine karşı daha duyarlı hale getirmek için bir araya gelirler. Bu, kısa bir süre sonra yeni bir otomobilin tekerleklerinin aracın genel görünümünü azaltmaya başlayabilmesinin ana nedenlerinden biridir. Bu nedenle müşteriler hızlı geri dönüş ile kolay, yerel ve ucuz bir hizmet istemektedir.

Hem kalite hem de en yüksek standartlarda müşteri hizmetleri ile paranızın tam karşılığını veren bir hizmet isterler. Sırdaş jant olarak her marka ve model araca hizmet vermek ve

– Otomobil jant ve lastikleri

– Ticari araç jant ve lastikleri

– İş makinesi jant ve lastikleri

Tüm bunlar, bir müşterinin arabasının yolun dışında kaldığı süreyi en aza indirgemek için hızla teslim edilmelidir. Gururlu araç sahipleri, yıllar boyu sürecek jantlar için en iyi kaliteyi isterler. Jant onarımının yanı sıra müşterimizin talebine göre jantları boyanır, cilalanır ya da temizliği yapılabilir.

Sırdaş jant müşterilere yerel olarak en yüksek kalite ve müşteri hizmetleri standartlarına uygun, profesyonel ve eksiksiz bir hizmet sunabilir. Sırdaş Oto’nun büyümesindeki en büyük pay, tüm personellerinin kaliteden ödün vermeyen üretim ve hizmet anlayışları olmuştur. Karşılaşılan tüm zorlu koşullarda dahi müşteri memnuniyeti adına bu düşünceden hiçbir şekilde taviz vermemiştir.

Hizmetleriniz faydalanmak ve fiyat bilgisi almak lütfen iletişim sayfasını ziyaret ediniz.